CAD/CAM produkty

 
42 Výsledky vyhľadávania 
CAD/CAM produkty
42 Výsledky vyhľadávania 
Nájst produkt
 • Značka  

CAD/CAM produkty

42 Výsledky vyhľadávania 
Digitálne dentálne materiály predstavujú inovatívne riešenie pre efektívnu a presnú výrobu kvalitných zubných náhrad.

Digitálne dentálne materiály. Pre špičkové rekonštrukčné zákroky.

Pomáhajú vám pri vytváraní vysoko kvalitných dentálnych náhrad – v zubárskom kresle aj v laboratóriu.

O digitálnych dentálnych materiáloch

 • Najmodernejšie digitálne dentálne materiály od spoločnosti 3M ponúkajú pokročilý postup efektívnej a presnej výroby zubných koruniek, inlayov, onlayov, mostíkov a faziet pre celý rad zubárskych rekonštrukčných zákrokov. Naše digitálne dentálne materiály a vybavenie pre zubársku aj laboratórnu prax – vrátane nového radu 3M™ Lava™ Plus Zirconia pre trvalú a prirodzene pôsobiacu rekonštrukciu – vám pomôžu vytvoriť pevný, kvalitný a estetický výsledný efekt.


Spoľahlivé materiály, ktoré vám uľahčia prácu

 • Digitálne dentálne materiály na použitie počas zákroku

  Pozrite si, ako vám vieme pomôcť s rekonštrukčnými zákrokmi s realistickým a zároveň dlhotrvajúcim efektom, z ktorých budú vaši pacienti nadšení. Navyše sú naše digitálne stomatologické materiály vyrobené tak, aby zabezpečovali aj vysokú efektívnosť – aby vám práca išla od ruky.

 • Digitálne dentálne materiály na použitie v laboratóriu

  Pozrite si, ako vám môžeme pomôcť pri výrobe kvalitných náhrad a zároveň zvýšiť vašu produktivitu. Naše digitálne stomatologické materiály sú navrhnuté tak, aby fungovali s frézovacími systémami s otvorenou architektúrou – a pomáhali vám tak vyrábať viac šarží denne.


Vybrané produkty digitálnych dentálnych materiálov

 • Vysoko priesvitný zirkón 3M™ Lava™ Plus

  Tento vysoko kvalitný zirkónový výplňový materiál umožňuje vysokú mieru farebnej zhody a vysokú priesvitnosť aj po stmavení. Pre monolitické plnoobrysové, čiastočné alebo fazetové náhrady.

 • Výplňový materiál 3M™ Lava™ Ultimate

  Prvý živicový nanokeramický materiál – tento výplňový materiál ponúka to najlepšie z oboch svetov: odoláva štiepeniu a opotrebovaniu a zachováva si žiarivý lesk. Na onlaye, inlaye a fazety.

Knižnica videí


Súvisiace produkty

 • Cementy 3M™ RelyX™

  Záruka pevného a spoľahlivého a prilepenia pre dlhotrvajúcu a bezpečnú výplň. Požiadajte o bezplatný návod k aplikácii a výberu cementu!

 • 3M polyéterové a VPS odtlačkové materiály

  Stomatologické odtlačkové materiály od 3M zjednodušujú postup obnovy koruniek a mostíkov, vďaka čomu bude pre vás práca na presných a dobre padnúcich výplniach ešte jednoduchšia. Možnosti výberu materiálov VPS a polyéteru sú navrhnuté tak, aby zvýšili vašu úspešnosť pri každodenných zákrokoch aplikácie zubných koruniek a mostíkov aj náročnejších postupoch.


Zobrazenie 1-24 (z čoho) 42 Zhodné produkty
Porovnat až tri produkty:
Porovnat
Sledujte nás
Značky uvedené vyššie sú ochranné známky spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky