Novec technické kvapaliny

 
4 Výsledky vyhľadávania 
 • Novec technické kvapaliny
 • Novec technické kvapaliny
  4 Výsledky vyhľadávania 
  Nájst produkt 
  • Application Category  

  Novec technické kvapaliny

  4 Výsledky vyhľadávania 
  • Nádoba z oranžového skla s kapacitou jedného galónu s 3M™ Novec™ 7100DL Technickou Kvapalinou a číra kadička s kvapalinou Novec

   3M™ Novec™ Špeciálne kvapaliny

   3M Novec Technické Kvapaliny sú univerzálne, nehorľavé kvapaliny, ktoré sa používajú v rôznych kritických priemyselných aplikáciách. Vďaka vynikajúcim dielektrickým vlastnostiam a širokému rozsahu bodov varu sú tieto kvapaliny vynikajúco kompatibilné s materiálmi a majú výbornú tepelnú stabilitu.

   Novec Technické Kvapaliny majú nízky potenciál globálneho otepľovania (GWP) a nulový potenciál poškodzovania ozónovej vrstvy (ODP) a pre používateľov predstavujú inovatívne a spoľahlivé riešenia, ktoré si nevyžadujú žiadne kompromisy z hľadiska výkonu, bezpečnosti a trvalej udržateľnosti.


  • Pohľad extrémne zblízka na ortopedické implantáty a diely v koši na odmasťovanie parou nad bublajúcou kvapalinou Novec 73DE
   Čistenie rozpúšťadlami a odmasťovanie parou

   Novec Technické Kvapaliny vynikajú ako čistiace rozpúšťadlá. K dispozícii sú výrobky s rôznou silou čistenia, s vynikajúcou kompatibilitou materiálov a s vlastnosťami, vďaka ktorým sú vhodné pre mnohé aplikácie. Nemajú škodlivé účinky na zdravie ani na životné prostredie, ktoré sú typické pre trichlóretylén (TCE), n-propylbromid (nPB) alebo iné bežné čistiace prostriedky.

  • Pracovníci v sklade chemických rozpúšťadiel kontrolujú zásoby vo veľkých plastových nádobách s chemikáliami
   Depozícia nosných rozpúšťadiel a lubrikantov

   Novec Technické Kvapaliny sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali mimoriadne účinné rozpúšťanie pri tvorbe povrchových vrstiev a riedení, pri použití v priemyselných chemických čistiacich prostriedkoch, pri depozícii lubrikantov a pri depozícii silikónu.

  • Modrá kvapalina sa zhora nalieva do čírej kvapaliny
   Aerosólové prípravky

   Výroba vysokoúčinných aerosólových produktov neznamená, že sa musíte vzdať aspektu bezpečnosti alebo trvalej udržateľnosti. Zvoľte si Novec Technické Kvapaliny ako rozpúšťadlo na prípravu a získate slobodu pri príprave svojho aerosólu. Tieto nehorľavé rozpúšťadlá majú širokú bezpečnostnú rezervu, nepoškodzujú ozónovú vrstvu a majú nízky potenciál globálneho otepľovania, vďaka čomu môžete vyrábať inteligentné, bezpečné a trvalo udržateľné aerosóly, ktoré si svoju prácu plnia na jednotku.

  • Pracovníci kontrolujú elektronické komponenty v čistom laboratóriu
   Termoregulácia

   Potreba regulovať teplo je bežným faktorom v technológii bez ohľadu na to, či vyrábate polovodičové substrátové disky alebo používate kritickú elektroniku. Technické kvapaliny sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečné a trvalo udržateľné vysokovýkonné chladenie v aplikáciách s polovodičmi, v letectve, v oblasti elektroniky a pri iných aplikáciách súvisiacich s prenosom tepla.

  • Záber z fotoaparátu Go Pro pod hladinou kvapaliny, na ktorom sú bublajúce dátové servery ponorené do Novec Technických Kvapalín pri imerznom chladení
   Imerzné chladenie pre dátové centrá

   Dátové centrá, ktoré podporujú moderné podnikanie a spoločnosť, produkujú obrovské množstvo tepla a spotrebúvajú veľké množstvo elektriny len na ochladzovanie serverov. Kvapalné imerzné chladenie, pri ktorom sa elektronika priamo ponára do nevodivých kvapalín, pomáha zjednodušiť chladenie v dátovom centre, šetrí priestor a môže znížiť náklady na energiu až o 97 %.

  • Kvapka vody na modrom pozadí
   Imerzné chladenie pre výkonovú elektroniku

   Výkonová elektronika prináša revolúciu do spôsobov, akými používame a vyrábame energiu počnúc elektrickými vozidlami, vysokorýchlostnými vlakmi a zariadeniami na zemné práce až po veterné elektrárne, výťahy a podmorské ropné čerpadlá. Novec Kvapaliny pre Elektroniku môžu pomôcť uvoľniť celý potenciál v systémoch imerzného chladenia ďalšej generácie.


  Zobrazenie 1-4 (z čoho) 4 Zhodné produkty
  Porovnat až tri produkty:
  Porovnat
  Sledujte nás
  Značky uvedené vyššie sú ochranné známky spoločnosti 3M.
  Zmeniť lokáciu
  Slovensko - Slovensky