Novec povrchová úprava elektroniky

 
1 Výsledky vyhľadávania 
 • Novec povrchová úprava elektroniky
 • Novec povrchová úprava elektroniky
  1 Výsledky vyhľadávania 
  Nájst produkt

  Novec povrchová úprava elektroniky

  1 Výsledky vyhľadávania 
  • Ruka v rukavici drží dosku s plošnými spojmi (PCB) pokrytú 3M™ Novec™ Povrchovou Vrstvou pre Elektroniku s detekciou UV žiarením, ktorá je postriekaná vodou, aby sa ukázala odpudivosť

   3M™ Novec™ Povrchové Vrstvy pre Elektroniku

   3M Novec Povrchové Vrstvy pre Elektroniku pomáhajú chrániť vašu citlivú elektroniku vo vnútri aj mimo zariadení bez negatívneho vplyvu na bezpečnosť pracovníkov alebo na životné prostredie. Či už hľadáte ochranu dosiek s plošnými spojmi (PCB) a elektronických komponentov pred vlhkosťou a koróziou alebo možnosť ľahkého čistenia a odolnosť voči zašpineniu obrazovky, povrchová úprava Novec je tu aj pre vás. Dosiahnite lepšie výsledky s roztokmi Novec s nízkou viskozitou.


  • Doska s plošnými spojmi (PCB) pokrytá 3M™ Novec™ Povrchovou Vrstvou pre Elektroniku, ktorá odpudzuje vodné kvapôčky
   Ochrana komponentov zariadení

   Ultratenké Novec Povrchové Vrstvy pre Elektroniku pomáhajú chrániť komponenty vo vnútri elektronických zariadení pred vlhkosťou, vodou, soľou a sírou, ktoré môžu mať za následok koróziu a problémy s funkčnosťou. Ľahko sa aplikujú, sú suché už po niekoľkých sekundách, dajú sa aplikovať striekaním, ponáraním, štetcom alebo striekačkou a ponúkajú nízke celkové náklady na vlastníctvo.

  • Ruky, ktoré používajú dotykovú obrazovku smartfónu
   Ochrana obrazovky a sklenených častí zariadenia

   Účinná ochrana obrazovky a iných sklenených alebo sklu podobných povrchov zariadení napomáha vzhľadu elektroniky aj správnemu fungovaniu a dobrému pocitu. Vďaka Novec Povrchovým Vrstvám pre Elektroniku sa elektronika ľahko čistí, nešpiní sa a samotné vrstvy sa ľahko nanášajú.


  Odporúčané zdroje a nástroje

  Zobraziť všetky zdroje
  Zobrazenie 1-1 (z čoho) 1 Zhodné produkty
  Porovnat až tri produkty:
  Porovnat
  Sledujte nás
  Značky uvedené vyššie sú ochranné známky spoločnosti 3M.
  Zmeniť lokáciu
  Slovensko - Slovensky