15 Výsledky vyhľadávania 
15 Výsledky vyhľadávania 
Nájst produkt
 • Adhesive Type  

15 Výsledky vyhľadávania 

Upínače


3M Nemechanické upínače
Pevný spoj, jednoduché odstránenie

Spoločnosť 3M ponúka nemechanické upínače, ktoré sa jednoducho používajú, sú spoľahlivé a praktické a vhodné na upevnenie odnímateľných častí, ktoré vyžadujú pevné upevnenie a jednoduché oddelenie.

Spýtajte sa odborníka spoločnosti 3M

Upínače na neobmedzený počet použití

 • 3M™ Dual Lock™ Uzatvárateľné upínače sú päťkrát pevnejšie než bežné upínače typu „háčika a slučky“ a ponúkajú možnosť jednoduchého oddelenia a prakticky neviditeľný estetický dizajn skrytého upínača. Keďže zapadnú a zacvaknú na svoje miesto, získate taktiež bezpečné, jednoduché a praktické upevnenie, ktoré bežne poskytujú kovové upínacie prvky.


Kategórie produktov

 • 3M™ Dual Lock™ rozoberateľné suché zipsy

  3M™ Dual Lock™ rozoberateľné suché zipsy: Náš doposiaľ najpevnejší uzatvárateľný upínač

  Tento upínač je dostatočne odolný, aby vydržal tisíc jednoduchých otvorení a bezpečných zatvorení. Vďaka odolným háčikom na jednej strane a pružným slučkám na druhej strane poskytuje pevné uzavretie a jednoduché odlepenie a predstavuje ideálne riešenie na každodenné používanie, napr. na pripevňovanie značiek a výstavu produktov. Tento rad produktov je dostupný v rôznych farbách a možno ho upevniť k rôznym typom substrátov.

 • 3M Hook and Loop Upínače

  3M™ Hook & Loop: Jednoduché otvorenie a bezpečné zatvorenie

  Pre pevné upevnenia a utesnenia skrutiek, potrubí, zadržiavacích systémov a tesnení máme k dispozícii široký výber 3M Anaeróbnych lepidiel, ktoré splnia vaše požiadavky na lepenie. Šetrite čas a náklady spojené s nepríjemnými a neplánovanými prestojmi v dôsledku únikov a uvoľnených upínacích prvkov.


Kontaktujte nás
Sme tu, aby sme vám pomohli.

Potrebujete pre vašu aplikáciu nájsť ten správny produkt? Ak potrebujete radu ohľadom produktu, aplikácie či technickú pomoc alebo ak chcete spolupracovať s technickým odborníkom 3M, kontaktujte nás prostredníctvom formulára alebo nám zavolajte na číslo +421 2/491 052 11 +421 2/491 052 11


Hľadáte viac informácií?

Zobrazenie 1-15 (z čoho) 15 Zhodné produkty
Porovnat až tri produkty:
Porovnat
Sledujte nás
Značky uvedené vyššie sú ochranné známky spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky