1. 3M komunikácia

3M komunikácia

webLoaded = "false"
  • Dňa 4. júna 2018 spoločnosť 3M oznámila predaj svojej Divízie Telekom spoločnosti Corning Incorporated. Bezdrôtové koaxiálne produkty pre ochranu pred poveternostnými podmienkami a krycie fólie na antény boli z predaja stiahnuté a presunuté do 3M Divízie produktov pre elektro priemysel. Spoločnosť 3M bude túto stránku naďalej podporovať počas prechodného obdobia. Po tomto období budete presmerovaní na stránky spoločnosti Corning.
Komunikačná veža
Robíme väčšie kroky, aby sme vám pomohli urobiť svet menším.
Zobraziť produkty pre komunikáciu

Komunikačné trhy

Zvýšme svoju konkurencieschopnosť.

V 3M sme svetovými lídrami v podpore budovania prepojenejšieho sveta. Od pripájania domácností optickými káblami po bezdrôtové systémy, spájame produkty, ľudí a spoločnosti využívajúc pritom silu viac ako 45 technologických platforiem, aby sme vytvárali inovácie zamerané na zákazníkov. V tomto rapídne sa meniacom odvetví naše technológie menia spôsob navrhovania, inštalácie a údržby sietí. Kamkoľvek smeruje vaša sieť, vieme vám pomôcť.


 

  • Po celom svete zlepšujeme siete a zosilňujeme spojenie.

    Ako sa náš svet stáva prepojenejším, potrebujeme komunikačné riešenia, ktoré sú ešte spoľahlivejšie, účinnejšie a globálne. Už dnes potrebujeme riešenia pre komunikačné problémy budúcnosti. Práve to robí 3M. Naše spoje a kryty pre optické vlákna umožňujú rýchlejšiu inštaláciu sietí. Naše najmodernejšie lepidlá uľahčujú modernizáciu existujúcich budov so širokopásmovými službami. Od poveternostnej ochrany veží na šírenie bezdrôtového signálu po bezvodnú protipožiarnu ochranu dôležitých dátových centier - naše technológie menia spôsob projektovania, inštalácie, ochrany a údržby sietí – 3M dnes zdokonaľuje lokálne a globálne komunikačné siete pre zajtrajšok. Kamkoľvek smeruje vaša sieť, vieme vám pomôcť.

 

O komunikačných trhoch v 3M

  • V 3M sme odborníkmi na to, aby sme vám pomohli vybudovať prepojenejší svet. Od optických káblov a prepojovacích panelov po FTTH riešenia a prepájacie šnúry – pomáhame vám budovať systémy, ktoré ľudí zbližujú. V tomto rapídne sa meniacom odvetví poskytujeme globálnu sieť výrobných, distribučných a technologických schopností pre zrýchlenie videa, zosilnenie veží na prenos bezdrôtového signálu a zjednodušenie komunikácie na pracovisku.

Sledujte nás
Značky uvedené vyššie sú ochranné známky spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky