Príbehy o lepenie a spájanie z odvetvia

Lepenie a spájanie rôznych typov materiálov a produktov si prirodzene vyžaduje odlišný prístup. Zistite, ako profesionáli z rozličných oblastí priemyslu používajú naše pásky a lepidlá, aby získali trvalé spoje a súčasne znížili náklady a zvýšili efektivitu.

Chcete zistiť, čo by pre vašu produkciu znamenal trvalý spoj? Kontaktujte našich odborníkov v oblasti lepenia a montáže a získajte viac informácií.

 

  • Rozdielne typy materiálov. Lepenie rôznorodých materiálov. Povrchy s náročnou priľnavosťou. Vďaka inovatívnym lepidlám a páskam spoločnosť 3M pozná riešenie na problémy s lepením odlišných materiálov, od plastov po kovy a kompozitné materiály až po penové materiály. 

  • Keďže vládne predpisy neustále zvyšujú normy týkajúce sa spotreby paliva, výrobcovia automobilov určujú smer v oblasti používania odľahčujúcich technológií. Spoločnosť 3M spolupracuje so spoločnosťou Automotive Engineering International, aby zistila, ktoré technológie a materiály dokážu výrobcom automobilov najefektívnejšie pomôcť a dosiahnuť stanovené ciele týkajúce sa zníženia hmotnosti.

  • 3M lepidlá a pásky sa ľahko používajú, sú efektívne a poskytujú riešenia pre rýchle upevnenie, ktoré prekonávajú mnohé aplikácie zvárania a mechanických upevňovacích prvkov. Produkty spoločnosti 3M pomáhajú zvyšovať výkon produkcie, výsledkom čoho je zníženie pracovných hodín a nákladov na výrobu..


Kontaktujte nás

Potrebujete pre vašu aplikáciu nájsť ten správny produkt? Ak potrebujete radu ohľadom produktu, aplikácie či technickú pomoc alebo ak chcete spolupracovať s technickým odborníkom 3M, kontaktujte nás prostredníctvom formulára alebo nám zavolajte na číslo +421 2/491 052 11 +421 2/491 052 11