1. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
 2. S produktmi spoločnosti Post-it® Brand môžu vaše nápady zmeniť svet
 3. Zostaňte so svojimi deťmi v kontakte s Post-it® Notes: odkazy v obedároch, pripomienky, odkazy v odkazníčkoch
Zostaňte so svojimi deťmi v kontakte

Zostaňte so svojimi deťmi v kontakte s Post-it® Notes

Spoľahnite sa na produkty Post-it® a buďte svojim deťom nablízku počas celého dňa – pred, počas alebo po škole.


 • 1. ODKAZY V OBEDÁROCH

  Keď si vaše dieťa prinesie do školy desiatu, nechajte mu v obedári alebo vo vrecku odkaz. Alebo mu jednoducho nakreslite vtipný obrázok.

 • 2. POZVÁNKA NA HRU

  Mnohé deti hneď po návrate domov siahnu po iPade alebo počítači. Nechajte na kryte tabletu alebo klávesnici Post-it® Note, aby si s vami počas prestávky v práci zahrali nejakú spoločenskú hru, ako je napr. Words with Friends alebo Draw Something.

 • 3. HĽADANIE POKLADU

  Ak sa vaše deti vrátia zo školy predtým, ako vy z práce, vytvorte im pomocou Post-it® Notes stopu, ktorá ich dovedie k špeciálnej a chutnej odmene. Alebo vytvorte kolekciu bločkov, ktorá popisuje, čo na nich milujete.

 • 4. KLASICKÉ ROZPRÁVKY

  Ak vaše dieťa číta jednu z klasických rozprávok, ktoré ste ako dieťa čítali aj vy, označte pomocou Post-it® Note vašu najobľúbenejšiu pasáž a povedzte im, prečo sa vám páčila. Ukážete im, že zdieľate spoločný záujem a súčasne podporíte hodnotu a dôležitosť čítania.

 • 5. DOBRÉ RÁNO

  Ak odchádzate do práce predtým, ako vaše deti odchádzajú do školy, nechajte na stole s raňajkami alebo na dverách Post-it® Note, aby vedeli, že na nich myslíte.

  Good Mornings

 • 6. PRIPOMIENKY NA DIAĽKU

  Máš dokončené úlohy? Máš upratanú izbu? Nechajte v blízkosti diaľkového ovládania Post-it® Note ako pripomienku, aby si deti pred zapnutím a sledovaním TV najskôr splnili svoje úlohy.

  Remote Reminders

 • 7. VOLANT

  V prípade tínedžerov vám môžu Post-it® Super Sticky Notes pomôcť podporiť ich v zodpovednom rozhodovaní. Nechajte na volante odkaz – „Dávaj si dnes večer pozor.“ Alebo „Ak budeš potrebovať odvoz, zavolaj mi.“

 • 8. ODKAZY V ODKAZNÍČKOCH

  Stále viac a viac učiteľov od študentov žiada, aby nosili vo svojich taškách vyhradený zošiť, do ktorého si budú zapisovať úlohy alebo správy z domu a zo školy. Vaše dieťa si tento zošiť bude kontrolovať každý deň. Nechajte mu v tomto zošite pred dôležitým testom alebo aktivitou Post-it® Note s povzbudzujúcim odkazom.

 • 9. CHOĎ VON

  „Tvoj bicykel zapadá prachom.“ „Koľko trestných hodov za sebou dokážeš trafiť?“ Alebo „Dnes je krásny deň na prechádzku so psom.“ Nechajte v blízkosti TV alebo herného ovládača Post-it® Note, ktorý upozorní dieťa, aby sa šlo hrať von.

  Použili ste produkty Post-it® na spestrenie komunikácie so svojou rodinou? Podeľte sa o svoje zážitky s komunitou Post-it® na Facebooku.Sledovať Post-it® Brand
Post-It Brand je ochranná známka spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky