1. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
 2. S produktmi spoločnosti Post-it® Brand môžu vaše nápady zmeniť svet
 3. Tipy k Myšlienkovej mape: ako vytvoriť Myšlienkovú mapu pomocou produktov Post-it® Brand
Myšlienková mapa

Umenie vytvorenia myšlienkovej mapy pomocou produktov spoločnosti Post-it® Brand

Vizualizácia môže odkryť nové príležitosti. • Myšlienkové mapy si môžete pamätať zo základnej školy, no podstata využívania intuície a spôsob, akým myšlienková mapa funguje, poskytujú skvelú príležitosť vytvoriť nápady na rôzne druhy tém, hlavne v prípade, že sa snažíte zlúčiť organizovanie a kreativitu.

  Myšlienková mapa je vizuálny diagram, ktorý nám pomáha pochopiť spôsob, akým na seba jednotlivé myšlienky nadväzujú. V strede mapy je zakreslený cieľový alebo kľúčový objekt, z ktorého vychádzajú vetvičky smerujúce k jednotlivým témam alebo myšlienkam. Ide o jeden z najvšestrannejších spôsobov hľadania nápadov alebo riešení, ktorý môžu používať väčšie alebo menšie tímy, či dokonca jeden človek. Je to ideálny spôsob na organizáciu myšlienok a rýchle vyhľadanie riešení či záverov.

 • Šírka
  Šírka
 • 30 minút
  30 minút
 • Malá skupina
  Malá skupina
 • 1

  Do stredu pracovnej plochy napíšte svoju hlavnú myšlienku, tému alebo problém a okolo nakreslite kruh.

 • 2

  Vyberte najdôležitejšie podtémy a nápady a potom nakreslite vetvičky, ktoré vychádzajú z kruhu a smerujú k novým kruhom s týmito podtémami.

 • 3

  Opakujte tento postup pre každú podtému a pokračujte vo vytváraní ďalších vetvičiek pre všetky nápady, ktoré budete mať a ktoré sa budú rozširovať z jednotlivých nových úrovní témy alebo myšlienky.


  Mind Mapping

 • Môžete taktiež použiť kresby, farby a symboly, ak vám to pomôže vylepšiť účel mapy pre tému, na ktorej pracujete. V konečnom dôsledku môže vaša myšlienková mapa vyzerať celkom zaujímavo – hlavne ak si myslíte, že organizovanie má svoje vlastné čaro.Sledovať Post-it® Brand
Post-It Brand je ochranná známka spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky