Rukopis

Sila rukopisu

Ako dokáže Post-it® Note hovoriť viac než len slovami


  • Existujú rôzne diskusie o tom, že rukopis sa pomaly vytráca z našich životov. S nástupom technológie, od používania písacieho stroja až po smartfóny, nie je veľmi ťažké si uvedomiť, že v súčasnosti píšeme menej ako predtým. Pravdou je, že písanie listov alebo dlhé správy patria medzi zabudnuté umenie, hlavne čo sa to týka obchodnej komunikácie alebo pri komunikácii na dlhú vzdialenosť.

  • Existuje však jedno miesto, na ktorom sa rukopis ešte stále používa, a tým sú krátke správy, ktoré píšete svojim najbližším. Je veľmi ťažké predstaviť si svet, v ktorom nebudeme chcieť niekomu napísať, že sa vrátime neskoro, požiadať niekoho, aby išiel na prechádzku so psom alebo niekomu pripomenúť, že ho milujeme. A ako by sme bez jedinečnosti a dokonalej krásy rukopisu dokázali zistiť, kto tú správu napísal? Ako by sme dokázali vnímať puto spájajúce nás s osobou, ktorá správu napísala? Ako by sme do správy zakomponovali nádych radosti, naliehavosti alebo vďačnosti?

  • Bez rukopisu by mali matky veľký problém poslať v obedári svojho dieťaťa odkaz, v ktorom mu prajú veľa šťastia na teste z biológie. Učitelia tak môžu nájsť spôsob ako povzbudiť študenta, ktorý má zlý deň. A mnohí z nás by sa nedokázali každé ráno postaviť pred zrkadlo a povzbudiť sa.

  • Náš rukopis nám dodáva silu, aby sme si našli cestu napr. k niekomu koho milujeme, niekomu, kto potrebuje našu pomoc alebo dokonca k časti v nás samotných, ktorá z času na čas potrebuje povzbudiť.

  • V spoločnosti Post-it® Brand sme hrdí na to, že pomáhame zachovať používanie rukopisu ako formy vzájomnej komunikácie a radi si vypočujeme vaše príbehy. Sledovať Post-it® Brand
Post-It Brand je ochranná známka spoločnosti 3M.
Zmeniť lokáciu
Slovensko - Slovensky